Platba a doprava

 

 

Platební možnosti

bankovním převodem

  • Po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený u České spořitelny. Po obdržení platby odesíláme zboží s tím, že Vám sdělíme termín, kdy zásilka dorazí.
  • Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu přiřadili k Vaší objednávce.

online platební kartou

  • Velmi pohodlný způsob platby. Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu Barion Payment, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den.
  • Podporujeme bezpečný protokol 3D Secure. Nebaví Vás vyplňovat platební údaje? Jednoduše si při příštím nákupu uložte platební kartu kliknutím na Zapamatovat kartu pro příští nákup. Vaše platební údaje se uloží jako zabezpečená informace v platební bráně a při příštím nákupu si už jen vyberete, kterou kartou chcete zaplatit bez zdlouhavého vyplňování požadovaných informací. Nemáme přístup k údajům o Vaší kartě. Vaše uložené platební karty je možné spravovat ve vašem účtu v záložce Moje platební karty.

Doprava

Zásilkovna

  • na pobočku nebo na adresu

Česká pošta

  • doporučená zásilka, balík do ruky, balík na poštu aj.

Objednané zboží odesíláme během 1-2 pracovních dnů od přijetí platby v závislosti na skladové dostupnosti.

 


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).